Om oss

Informasjon for leverandører


Med produksjonsanlegg over hele verden er Zumtobel Group en av de få globale produsenter i belysningsbransjen. Produksjonsmetoder, utviklingsaktiviteter og innkjøp foregår på en felles driftsplattform i henhold til kravene fra de to belysningsmerkene Zumtobel og Thorn.

Leverandørkriterier
Når vi søker nye leverandører skal to hovedpunkter dekkes:

  • Materiale og komponenter:
    Selskaper som kan levere enten råmaterialer eller komponenter til alle våre fabrikker. Leverandører skal kunne vise til god service, nyskaping, høy kvalitet og konkurransedyktige priser.
  • Ferdige produkter:
    Selskaper som kan levere produkter og belysningsløsninger som kompletterer eller erstatter egne utgående modeller. Høy kvalitet, pålitelighet, nyskaping og konkurransedyktige priser er kriterier som skal oppfylles for å bli en partner i Zumtobel Lighting Group.

Vår nettside for leverandørene er inntil videre bare tilgjengelige på engelsk.

Besøk www.zumtobel-procurement.com for mer informasjon.